-35% zniżki na drugi produkt. Użyj kodu: LELOSI35

0

Twój koszyk jest pusty

FAQ

pytania ogólne

Zalecamy pranie w 30 stopniach, w delikatnym programie prania.

Ważne jest, by przed praniem przewrócić je na drugą stronę. Nadruki powinny być skierowane do wewnątrz (tak zwane pranie na lewej stronie).

Białe ubrania można prać z innymi kolorami, ale aby zachować biel, najlepiej je prać z jaśniejszymi kolorami, takimi jak beż, jasny błękit, róż itp. Nie wolno prać białych ubrań z nowymi kolorowymi ubraniami, ponieważ kolorowe ubrania mogą tracić swój kolor przez kilka pierwszych prań. Mieszanie kolorowych ubrań może zafarbować jaśniejsze rzeczy, co jest niepożądanym efektem.

Zalecamy naturalne suszenie.

Suszenie w suszarce jest niedozwolone.

Nie używaj wybielacza!

Legginsy LELOSI są dostępne w trzech rozmiarach: mały (XS i S), podstawowy (M i L) i większy (XL, 2XL i 3XL). Tabele rozmiarów dla każdego produktu możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Legginsy nie prześwitują. Częściowa przezroczystość może wystąpić tylko wtedy, gdy zostanie wybrany niewłaściwy rozmiar. W tym przypadku materiał będzie nadmiernie naciągnięty, dlatego wybór właściwego rozmiaru jest ważny.

Niestety nie mamy stacjonarnego sklepu, więc przymierzenie legginsów przed zakupem jest niemożliwe. Nie oferujemy również możliwości odbioru osobistego.

Jeżeli nie polubisz naszych legginsów, możesz je po prostu wymienić.

Możesz wybierać tylko spośród legginsów z kolekcji na stronie, ponieważ regularnie wymieniamy modele, dzięki czemu możesz czuć się wyjątkowo. Inne modele niestety są wyprzedane.

Legginsy LELOSI mają wysoką talię, są bardzo rozciągliwe i nie są ciasne, dlatego tak wiele ciężarnych klientek jest nimi podekscytowanych. Jednak zależy to również od ciała, wielkości brzucha itp.

Materiał legginsów LELOSI bardzo różni się od materiału klasycznych legginsów sportowych. Wielu klientów chętnie wykorzystuje je do ćwiczeń. Pamiętaj jednak, że intensywne ćwiczenia mogą uszkodzić włókna i spowodować zużycie.

O MATERIALE

LELOSI AAMS® Vegan Milk Silk - rekonstrukcja jedwabiu organicznego i mlecznego o podwyższonej trwałości i elastyczności. Jest to niezwykle miękki i wygodny materiał, którego nie znajdziesz na rynku. Jest to materiał na bazie poliestru wykonany podczas specjalnego procesu. Chociaż materiał jest sztuczny, jest bardzo przyjemny dla skóry.

Przeczytaj więcej o materiale w naszej historii.

LELOSI AAMS® wegański jedwab mleczny nie jest materiałem organicznym, ponieważ legginsy byłyby w tym przypadku bezużyteczne. Nasz materiał to rekonstrukcja organicznego jedwabiu mlecznego, który łączy 98,65% właściwości naturalnego i organicznego jedwabiu mlecznego. Jest to materiał na bazie poliestru wykonany specjalnym procesem produkcyjnym.

Klasyczny jedwab mleczny jest wytwarzany z mleka krowiego i klasycznych włókien jedwabiu, które powodują śmierć dziesiątek tysięcy jedwabników we wrzącej wodzie. W zespole LELOSI wierzymy, że współczesna nauka o rekonstrukcji włókien naturalnych może zastąpić włókna jedwabiu mlecznego niekwestionowanymi materiałami i pomóc porzucić zabijanie zwierząt i niewłaściwe wykorzystanie produktów mlecznych do produkcji odzieży.

PŁATNOŚCI, ZWROTY I WYMIANY

Obsługiwane metody płatności na stronie obejmują płatność kartą kredytową i gotówką przy odbiorze. Jeśli chcesz zapłacić za pośrednictwem PayPal lub faktury pro forma (przelew bankowy), skontaktuj się z nami pod adresem info@lelosi.pl.

Niestety nie możemy dać Ci -35% rabatu na jedną sztukę.

Może znajdziesz dwie pary legginsów, które są odpowiednie dla Ciebie lub weź jedną parę jako prezent, lub zamów dla przyjaciółki / krewnej… ;).

Kurierzy nie dostarczają faktur. Faktura jest automatycznie wysyłana na Twój adres e-mail po otrzymaniu przesyłki.

Oczywiście możesz  je wymienić. Odwiedź formularz zwrotu / wymiany. Tam otrzymasz wszystkie potrzebne informacje i będziesz mogła wypełnić formularz zwrotu / wymiany.

Oczywiście możesz  je wymienić. Odwiedź formularz zwrotu / wymiany. Tam otrzymasz wszystkie potrzebne informacje i będziesz mogła wypełnić formularz zwrotu / wymiany.

Napisz do nas na info@lelosi.pl. Jeśli się o tym nie dowiemy, nie będziemy Ci w stanie pomóc...

Najprawdopodobniej został podany zły adres e-mail podczas składania zamówienia.