35% zniżki na KAŻDY drugi przedmiot z kodem: LELOSI35

★★★★★ Ocena 4,9 na 5 DOSKONAŁE DOPASOWANIECiesz się niebiańską miękkością DŁUGIE

Perfekcja może nie istnieje, ale my w LELOSI bardzo się do niej zbliżyliśmy.
Wysokość talii 8 cm
0% prześwitywania
Tkanina regulująca ciepło
Doskonała elastyczność
Materiał, który nie powoduje swędzenia
Materiał oddychający i dopasowujący się
Ponad 800.000 zadowolonych klientek
Limitowana edycja unikalnych, opatentowanych wzorów
Wyjątkowa miękkość włókien LELOSI ★★★★★
Ocena 4.9 na 5

Nasze produkty wyróżniają się miękkością materiału, komfortem i wyjątkową trwałością. Sztuczne włókna LELOSI to najlepsze zbliżenie do naturalnego jedwabiu organicznego. Delikatne, ale niezwykle trwałe włókna zostały zaprojektowane tak, aby pasowały jak druga skóra, a lekki materiał pozwala na swobodę ruchów bez uczucia skrępowania.


Dostępne w ponad 77 kombinacjach kolorystycznych.

Mocha

125 zł

Fiesta

150 zł

Chic

135 zł

Lotus

140 zł

Dandelion

140 zł

Grace

140 zł

Cibele

140 zł

Sicily

140 zł

FAQ

Zalecamy pranie w delikatnym programie do prania w temperaturze 30 stopni. Bardzo ważne jest odwrócenie nadruków na wewnętrzną stronę. Suszenie w suszarce jest niedozwolone. Nie używaj wybielaczy!

W wyborze odpowiedniego rozmiaru pomoże Ci tabela rozmiarów, która znajduje się obok każdego produktu na naszej stronie internetowej. Jeśli nawet po sprawdzeniu tabeli nie możesz zdecydować się na odpowiedni rozmiar, skontaktuj się z nami pod adresem polska@lelosi.com, a my Ci pomożemy.

Legginsy nie prześwitują. Częściowa przezroczystość może wystąpić jedynie w przypadku wybrania niewłaściwego rozmiaru - w takim przypadku materiał może być nadmiernie rozciągnięty, dlatego tak ważny jest wybór właściwego rozmiaru.

Legginsy LELOSI mają wysoką talię, są bardzo elastyczne i nie krępują ruchów, dlatego wiele ciężarnych klientek uwielbia je nosić. Jednak zależy to również od budowy ciała, wielkości brzucha itp.

Oczywiście możesz je zwrócić. Proszę poszukać formularza zwrotu. Otrzymasz tam wszystkie informacje. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, skontaktuj się z nami pod adresem polska@lelosi.com, a my chętnie Ci pomożemy.


Dołącz do ponad 800.000
zadowolonych klientów