Materiał bambusowy LELOSI


W LELOSI śledziliśmy trendy i słuchaliśmy naszych klientów, a rezultatem jest nasza pierwsza kolekcja wykonana z bambusa, rewolucyjnego zrównoważonego materiału, który zachwyci Cię swoim niekończącym się komfortem. Odkryj wyjątkowe wzory i ubierz się w miękkość, która absolutnie Cię oczaruje.
Przedstawiamy Bamboo Brilliance od LELOSI

Bambus kocha słońce, karmi się jego promieniami i pnie się w górę sięgając nieba. Być może to właśnie miłość do ciepła i światła sprawia, że ubrania z włókien bambusa tak idealnie nadają się na lato. Lekkość, przewiewność i miękkość. Właśnie te cechy wykorzystywane są w przyjaznym dla środowiska procesie produkcji, aby stworzyć piękne, eleganckie i praktyczne stroje, które zablokują nawet szkodliwe promienie UV.

W LELOSI wierzymy, że dobry wygląd to przede wszystkim dobre samopoczucie. Naszym celem jest, abyś wyglądała dobrze i czuła się świetnie - w naturalny sposób. Dlatego właśnie opracowaliśmy nowy, rewolucyjny materiał bambusowy, który wyznacza nowe standardy w modzie.

Tkanina bambusowa jest hipoalergiczna, niezwykle miękka i pozwala skórze oddychać. Jednocześnie odprowadza więcej wilgoci niż nawet najlepsza bawełna organiczna. Jesteśmy pewni, że bambus szybko stanie się jednym z Twoich ulubionych materiałów.

Jesteśmy dumni z tego, że wybieramy dłuższą drogę. Skróty w modzie często mają niszczący wpływ na środowisko, kulturę i samopoczucie. Nasza nowa letnia kolekcja bambusowa pochodzi z upraw zrównoważonych, a proces produkcji został starannie opracowany, aby pozostać w harmonii ze światem przyrody. Nawet nasze opakowania są wykonane z bambusa!

HIPOALERGICZNY
SUPER MIĘKKIE, SUPER MOCNE
DOBRE DLA PLANETY
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIE UV