35% zniżki na KAŻDY drugi przedmiot z kodem: LELOSI35

FAQ

Pytania ogólne

Jak prać ubrania LELOSI?
Zalecamy pranie w 30 stopniach, w delikatnym programie prania.
Ważne jest, by przed praniem przewrócić je na drugą stronę. Nadruki powinny być skierowane do wewnątrz (tak zwane pranie na lewej stronie).
Białe ubrania można prać z innymi kolorami, ale aby zachować biel, najlepiej je prać z jaśniejszymi kolorami, takimi jak beż, jasny błękit, róż itp. Nie wolno prać białych ubrań z nowymi kolorowymi ubraniami, ponieważ kolorowe ubrania mogą tracić swój kolor przez kilka pierwszych prań. Mieszanie kolorowych ubrań może zafarbować jaśniejsze rzeczy, co jest niepożądanym efektem.
Zalecamy naturalne suszenie. Suszenie w suszarce jest niedozwolone. Nie używaj wybielacza!
Jak wybrać swój rozmiar?
Przy wyborze właściwego rozmiaru można sobie pomóc, korzystając z tabeli rozmiarów zamieszczonej obok każdego artykułu na naszej stronie internetowej. Jeśli nawet po sprawdzeniu tabeli nie możesz zdecydować się na odpowiedni rozmiar, skontaktuj się z nami pod adresem polska@lelosi.com, a my Ci pomożemy.
Czy ubrania prześwitują?
Ubrania nie prześwitują. Częściowa przezroczystość może wystąpić tylko wtedy, gdy zostanie wybrany niewłaściwy rozmiar. W tym przypadku materiał będzie nadmiernie naciągnięty, dlatego wybór właściwego rozmiaru jest ważny.
W reklamie, na Facebooku, u znajomej… Widziałam ubrania LELOSI, których nie ma w kolekcji na stronie. Czy mimo to mogę je zamówić?
Możesz wybierać tylko spośród produktów z kolekcji na stronie, ponieważ regularnie wymieniamy modele, dzięki czemu możesz czuć się wyjątkowo. Inne modele niestety są wyprzedane
Czy legginsy LELOSI są odpowiednie dla kobiet w ciąży?
Legginsy LELOSI mają wysoką talię, są bardzo rozciągliwe i nie są ciasne, dlatego tak wiele ciężarnych klientek jest nimi podekscytowanych. Jednak zależy to również od ciała, wielkości brzucha itp.
Czy legginsy LELOSI nadają się do intensywnych ćwiczeń?
Materiał legginsów LELOSI bardzo różni się od materiału klasycznych legginsów sportowych. Wiele klientek chętnie wykorzystuje je do ćwiczeń. Pamiętaj jednak, że intensywne ćwiczenia mogą uszkodzić włókna i spowodować zużycie.

Płatności, zwroty i wymiany

Jak mogę zapłacić za zamówienie LELOSI?
Obsługiwane metody płatności na stronie obejmują płatność kartą kredytową i gotówką przy odbiorze. Jeśli chcesz zapłacić pro forma (przelew bankowy), skontaktuj się z nami pod adresem polska@lelosi.com.
Kurier nie dostarczył mi faktury ani dowodu wpłaty. Czy to w porządku?
Kurierzy nie dostarczają faktur. Faktura jest automatycznie wysyłana na Twój adres e-mail po otrzymaniu przesyłki.
Chciałbym otrzymać fakturę firmową za moje zamówienie. Jak mogę to zrobić?
Prześlij nam dane swojej firmy i listę produktów, które chcesz zamówić na adres polska@lelosi.com, a my wyślemy Ci fakturę pro forma. Nie można zmienić faktury za zakup online, która została już wystawiona.
Rozmiar produktów, które otrzymałem, nie jest dla mnie odpowiedni. Czy mogę je wymienić? Jaka jest procedura?
Oczywiście można się nimi wymieniać. Formularz wymiany można znaleźć pod tym linkiem. Tam uzyskają Państwo wszystkie informacje. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, skontaktuj się z nami pod adresem polska@lelosi.com, a my chętnie Ci pomożemy.
Produkty, które otrzymałam, nie odpowiadają mi i chcę je zwrócić. Czy mogę to zrobić? Jaka jest procedura?
Oczywiście można je zwrócić. Formularz zwrotu można znaleźć pod tym linkiem. Otrzymasz tam wszystkie informacje. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, skontaktuj się z nami pod adresem polska@lelosi.com, a my chętnie Ci pomożemy.
Otrzymane przeze mnie produkty są uszkodzone. Co mogę zrobić?
Uprzejmie prosimy o przesłanie nam zdjęcia uszkodzonych produktów na adres polska@lelosi.com. Znajdziemy rozwiązanie i postaramy się rozwiązać problem w najlepszy dla Ciebie sposób.