Letnia fala rabatów: zanurz się w lecie ☀️ 25% zniżki na KAŻDY drugi przedmiot z kodem: LELOSI25 🎁 Darmowy prezent przy każdym zakupie powyżej 450 zł! 🎁

NASZA HISTORIA

Sekretem jest materiał

Doskonałość może i nie istnieje, ale w LELOSI nie jest nam do niej daleko. Nasze produkty wyróżnia miękkość materiałów, wygoda oraz wyjątkowa trwałość. Sztuczne włókna LELOSI są bardzo zbliżone do naturalnego jedwabiu organicznego - Delikatne, ale niezwykle wytrzymałe włókna są zaprojektowane tak, aby czuć się w nich jak w drugiej skórze, a lekki materiał pozwala poruszać się bez poczucia ograniczenia.
Włókna LELOSI zostały zaprojektowane jako rekonstrukcja naturalnego materiału dlatego też łączą wytrzymałość, miękkość i lekkość jedwabiu z podkreśloną trwałością i elastycznością, które przyczyniają się do zrównoważonego użytkowania. Innowacyjna membrana zapewnia przepływ powietrza i odprowadza wilgoć, zapewniając długotrwały komfort w wielu sytuacjach. Dzięki serii ulepszeń i praktycznym testom użytkowników doprowadziliśmy cały proces do etapu, w którym nasz materiał jest gotowy, aby mógł go poznać cały świat. Naszym użytkownikom, którzy pragną tego co najlepsze, oferujemy ekskluzywny komfort.

special
Innowacyjny sposób myślenia o tkaninach

Wierzymy, że przy pomocy współczesnej nauki odbudowa włókien naturalnych może zastąpić włókna jedwabne oraz poprawić je i wzmocnić za pomocą procesów technologicznych. Tak jak najlepsi kucharze na świecie tworzą własne mieszanki przypraw do swoich potraw, tak my wybraliśmy materiały, które dzięki połączeniu unikalnych właściwości zapewniają najwyższy komfort. W ten sposób uzyskaliśmy najdelikatniejszą, najmocniejszą, a zarazem najwygodniejszą tkaninę, która jest podstawą produkcji naszej odzieży.
Włókna LELOSI oferują wyjątkową miękkość i zdolność oddychania oraz odprowadzania wilgoci, a w naszej odzieży poczujesz się jak w drugiej skórze. Włókna te nie hamują naturalnej zdolność organizmu do regulacji ciepła. Oznacza to, że chłodzą podczas aktywności fizycznej i zapewniają ciepło, gdy temperatura spada. W podstępnym kręgu szybkiej mody, która ma ogromny wpływ na środowisko i ludzi, warto zastanowić się nad przedłużeniem żywotności ubrań. Dlatego staramy się, aby odzież LELOSI była zrównoważona, a przy odpowiedniej konserwacji wytrzymała nawet w bardzo wymagających warunkach. Kładziemy szczególny nacisk na elastyczność i wygodę. Mamy już dość i nie potrzebujemy więcej ubrań, które są za ciasne rano i za luźne pod koniec dnia, powodują swędzenie skóry i są prześwitujące. Z naszymi ubraniami będziesz świeża, młoda i pełna energii.

Kiedy komfort staje się Twoim stylem

Ważną częścią dobrego samopoczucia jest również dobry wygląd, dlatego szczególną uwagę zwróciliśmy na kreatywnych projektantów mody z wyjątkowymi pomysłami. Połączenie unikalnych wzorów i niezrównanej doskonałości włókien LELOSI zapewnia najlepsze doznania, co wielokrotnie potwierdziło liczne grono zadowolonych klientek . Nasze modele produkowane są w limitowanych ilościach z naciskiem na jakość.
W LELOSI dużą wagę przywiązujemy do rozwoju i innowacji w dziedzinie tekstyliów. Wierzymy, że nasi klienci zasługują na bezkompromisową jakość, dlatego nasze modele projektowane są z myślą o zrównoważonym rozwoju i komforcie, co czyni je również przyjaznymi dla środowiska. Naszym motywem jest posiadanie lepszych włókien, które pozwalają na lepsze życie.