Letnia fala rabatów: zanurz się w lecie ☀️ 25% zniżki na KAŻDY drugi przedmiot z kodem: LELOSI25 Dokonaj zakupu za więcej niż 450 zł, a my dodamy 🎁 prezent - smycz do telefonu LELOSI do Twojej paczki!🎁

KARTA GWARANCYJNA I WARUNKI GWARANCJI

Okres gwarancji na zakupiony produkt wynosi jeden rok i rozpoczyna się od daty dostawy. Aby skorzystać z gwarancji, konieczne jest przedstawienie dowodu zakupu produktu.

Producent gwarantuje bezpłatne usunięcie wad wynikających z wad materiałowych lub produkcyjnych poprzez naprawę lub wymianę produktu. Jeśli naprawa lub wymiana nie będzie możliwa, zwrócimy cenę zakupu. W przypadku jakichkolwiek roszczeń prosimy o poinformowanie nas pocztą elektroniczną na adres polska@lelosi.com.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających z działania siły wyższej, wypadków, nieprzewidzianych zdarzeń (pożar, uderzenie pioruna itp.), niewłaściwego użytkowania lub użytkowania niezgodnego z instrukcjami producenta, a także niewłaściwego transportu lub przechowywania produktu. Gwarancja nie ma również zastosowania w przypadku niewłaściwego użytkowania produktu, nieprzestrzegania przepisów bezpieczeństwa, nieprzestrzegania instrukcji konserwacji produktu lub nieautoryzowanej ingerencji w produkt.

Normalne zużycie produktu (zadrapania, otarcia, plamy itp.) nie są objęte gwarancją.

Gwarancja nie wyłącza uprawnień konsumenta wynikających z odpowiedzialności sprzedawcy za wady produktu.

Okres gwarancji rozpoczyna się od daty dostawy. Jeśli naprawa nie będzie możliwa w ciągu 60 dni, wymienimy produkt lub zwrócimy cenę zakupu za zgodą użytkownika. W każdym przypadku okres gwarancji zostaje przedłużony o czas trwania naprawy.

UVECTO d.o.o. jest zobowiązane do zapewnienia serwisu i części zamiennych przez okres 3 lat po upływie okresu gwarancyjnego.SPRZEDAWCA I IMPORTER
Uvecto d.o.o.
Kovinarska cesta 4
1241 Kamnik
Słowenia
polska@lelosi.com